Ercan Premiks
Facebook Twitter

Şarj uzmanı Fronius depo verimliliği etkinliği düzenledi.

Deponuz ve lojistik faaliyetleriniz binanızın en güzel kısmında olmayabilir ancak işletmelere yönelik verimlilik stratejilerinin uygulanması sırasında genellikle göz ardı edilirler.
Bu haber 2017-12-14 11:41:22 eklenmiş ve 211 kez görüntülenmiştir.

Depolama faaliyetleri ısınma, soğutma ve aydınlatmaya yönelik enerji maliyetleri ve işçilik, forklift işletme maliyetleri, yazıcılar ve diz üstü bilgisayarlar gibi genel ofis ekipmanları ve bunun yanı sıra bitmek bilmeyen listenin bir diğer kalemi olan toplama ve paketleme faaliyetlerinde kullanılan tarayıcılar gibi maliyetlerin büyük bir kısmını meydana getirir.

İngiltere’de depolama, lojistik ve enerji sektörlerinin lideri konumundaki bazı firmalarla bir araya gelen Fronius İngiltere, depoda enerji tasarrufunun maksimum seviyeye getirilmesi konulu bir etkinlikle kapılarını, 21 Kasım tarihinde ziyaretçilere açtı. Bir günlük etkinlikte ziyaretçilere günlük operasyon maliyetlerine ilişkin büyük tasarrufların nasıl sağlanacağı, çalışma ortamının nasıl daha rahat bir hale getirileceği ve çevreye nasıl katkıda bulunacakları hakkında bilgiler verildi. Misafir konuşmacılar tarafından verilen, özel olarak seçilmiş bilgilendirme seminerlerinde, operasyonların farklı kısımlarında yapılabilecek basit değişikliklerin nakit tasarrufu sağlanmasında nasıl yardımcı olunabileceğini öğrendiler

Fronius İngiltere Satış Müdürü Ross Adams “Bu etkinlik nasıl tasarruf edebileceklerini öğrenmeleri ve bu konuda kendilerine yardımcı olacak tedarikçileri bulmaları konusunda ziyaretçiler açısından ideal bir fırsat.  Seminerlerde forklift aküleri şarj sistemleri, yenilenebilir enerji, aydınlatma, alternatif ısıtma çözümleri de dahil olmak üzere çeşitli konularda bilgiler verildi” dedi.

Depo verimliliği etkinliği Fronius İngiltere’nin Milton Keynes’te bulunan teknoloji merkezinde, 21 Kasım Salı günü10.00- 15.00 saatleri arasında gerçekleştirildi ve gün boyunca öğle yemeği ve içecek servisi yapıldı.

Fronius’un Türkiye’de temsilciliğini Merkezi İstanbul’da bulunan MERLİN Enerji Sistemleri San.Tic.Ltd.Şti. yapmaktadır.

İrtibat için:

Tel : 0216 466 80 06

Web:www.merlinenerji.com  -info@merlinenerji.com

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer HABERLER haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
© Copyright 2016 Tek. Tüm hakları saklıdır.