Ercan Premiks
Facebook Twitter

DURLAS, ERC Dolgu Lastikleri'nin İstanbul Dağıtıcısı Oldu

Ercan Premiks Ambalaj ve Kauçuk Sanayi Ticaret A.Ş. tarafından üretimi yapılan ERC Dolgu Lastikleri İstanbul Bölgesinde Türkiye’nin saygın firmaları arasında bulunan Durmuşlar Otomotiv, İnşaat ve Ticaret Limited Şirketi tarafından dağıtımı gerçekleştirilecek.
Bu haber 2021-08-31 01:25:32 eklenmiş ve 35 kez görüntülenmiştir.

 

Türkiye Pazarında forklift lastikleri baz alındığında gelişen sanayi ve lojistik segmentlerin dolgu lastiklerinin Pazar payını arttırmakta olduğu görülmektedir.

Dolgu lastikler daha uzun ömürlü olduklarından forkliftin servis dışı kalması daha az olmaktadır zeminleri çok iyi olan tesislerin daha çok tercih ettiği dolgu lastiklerin yanı sıra havalı lastiklerde de tamamen dışa bağımlı olunduğundan seçenek bolluğuyla kaliteli, kalitesiz bir çok ithal markalara doymuş Türkiye piyasasına  bir soluk getiren “% 100 YERLİ ÜRETİM” forklift dolgu lastikler Ercan Premiks Ambalaj ve Kauçuk Sanayi Ticaret A.Ş. tarafından 2018 yılında ERC ENDÜSTRİYEL DOLGU LASTİKLERİ Türkiye pazarına sunulmaya başlanmıştı.

Türkiye piyasasında kalitesi ile önemli bir satış trendi yakalayan ERC dolgu forklift lastiklerini İstanbul bölgesinde artık Durmuşlar Otomotiv, İnşaat ve Ticaret Limited Şirketi tarafından dağıtımı gerçekleştirilecek. Bu yeni oluşum her iki firmanın yetkilisi tarafından yapılan bir sözleşme ile imza altına alınarak uygulamaya konuldu.

% 100 yerli üretim dolgu lastiklerin üretici firması Ercan Premiks, 1990 yılında plastik ve kimya sektörleri üzerine kurulmuş bir firma olup 2008 yılı itibariyle Kauçuk hammadde ve karıştırılmış kauçuk ithalatına ve satışına yönelmiş ve 2013 yılında piyasadan gelen talepler doğrultusunda karıştırılmış kauçuk işleme ve üretim makinalarını alarak imalata başladı ve bugün aylık 350 ton üzeri kauçuk hamur üretimi yapmakta  Avrupa, Amerika ve Orta Doğu ülkelerine üretiminin  % 30 ‘ unu ihraç etmektedir.

Türkiye’nin saygın firmaları arasında yer alan Durmuşlar Otomotiv İnşaat ve Ticaret Limited Şirketi Ticarete ilk 1983 yılında oto yedek parça ile adım atmış, 1996 yılında ticari ürün yelpazesine Türkiye’deki ilk lastik üreticisi olan Türk Pirelli Lastikleri AŞ.’nin yetkili satıcısı olmak suretiyle satış ve servis hizmeti vermeye başlamıştır. Kısa sürede Pirelli’nin en büyük bayilerinden biri haline gelen DURLAS 2003 yılında Kadosan sanayi sitesinde 2. Lastik satış ve servis mağazasını açarak büyümesine devam eden firma, 2005 yılında İnci Holding ile Maxion ağır vasıta jantları satışı Ana bayiliği, 2007 yılında İnci Akü Ana bayiliği ile ürün ve hizmet ağını genişletmiştir. Gelen müşteri talepleri ve sektörde büyüme planları çerçevesinde 2010 yılında lastik, akü ve jant ile ilgili olarak kapsamlı bir tesis yapmaya karar vererek 2021 yılının ağustos ayı itibari ile ERC forklift dolgu lastikleri firmasının İstanbul yetkili satıcısı ve dağıtıcısı olmuştur.

Bu bağlamda İstanbul Sancaktepe ilçesinde 3800 m2 kapalı kullanım alanına sahip son teknoloji servis ekipmanları ile donatılmış tesisi ve mobil araç servis presleri ile müşterilerine adreslerinde montaj ve servis hizmeti sunmaktadır.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer HABERLER haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
© Copyright 2016 Tek. Tüm hakları saklıdır.