Ercan Premiks
Facebook Twitter

Hangcha, Lityum İyon Akülü 2.0-3.5t Forkliftleri Piyasaya Sürdü

Hangcha, yüksek voltajlı lityum iyon akülere sahip yeni XH serisi 2.0t-3.5t elektrikli forkliftini piyasaya sürdü. Hangcha’nın bu yeni tasarımı elektrikli forkliftlerde bir atılım nitelendiriliyor. Hangcha IC forklift verimlilik açısından mükemmel performansının yanı sıra düşük gürültü seviyeleri, sıfır emisyon ve düşük Maliyeti ile ilgi görüyor.
Bu haber 2021-08-31 01:09:20 eklenmiş ve 24 kez görüntülenmiştir.

 

Hangcha'nın pazarlama müdürü Kelly Xu, " Hangcha XH  serisinin piyasaya sürülmesi, zorlu endüstriyel uygulamaya bir IC forklifte inanılmaz bir alternatif sağlıyor ,Emisyonlardan arınırken bir IC forkliftin mükemmel üretkenliğini ve verimliliğini azami derecede artıran forkliftler  zorlu  ve uzun  çalışma süresi ve uzun sürüş mesafelerine sahip sahalar için mükemmel olan 21km/ s'ye (yüklü) kadar  en yüksek hızı sayesinde tuğla ve bloklar, metal ve enerji endüstrileri gibi ağır hizmet endüstrilerinde malzeme taşıma için tasarlanmıştır.

Ek olarak, su soğutmalı sistem elektrik kontrol cihazını ve motoru etkili bir şekilde soğutacak ve bu da uzun çalışma süresinden sonra tüm forkliftin  iyi bir ısı dengesinde kalmasına yardımcı olacaktır. Yüksek voltajlı lityum akülerle (309V) entegre olan bu forklift  serisi, çalışma koşullarına göre bir saatte %100 şarj edilebilir ve 12 saat boyunca çalışabilir. Buna ek olarak, hızlı fırsat şarjı ile, düzenli çalışma molalarında şarj edebilir ve daha sonra ekstra akü değişimine gerek kalmadan bir gün boyunca çalıştırabilirsiniz.

Hem iç hem de dış mekan uygulamalarında çalışmak üzere tasarlandığı için güvenlik her zaman ön plana alınmış, Elektrik yüksek voltajlı kilit, yalıtım izleme, dönüşlerde otomatik decelerasyon, güvenlik ve güvenilirliği sağlamak için tasarlanmıştır. Ve tüm forklift  için IPX4 su direnci ve ana bileşenler için IP67 koruma oranı, dış mekanlarda iyi çalışmasını sağlamaktadır.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer HABERLER haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
© Copyright 2016 Tek. Tüm hakları saklıdır.